English
به پرتال ملی مدیریت بلایای طبیعی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام:روسای شورای مدیریت بحران شهرستان ها برای تعطیلات نوروز آمادگی خود را حفظ نمایند

مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام:روسای شورای مدیریت بحران شهرستان ها برای تعطیلات نوروز آمادگی خود را حفظ نمایند
مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام در نامه ای از فرمانداران ، روسای شورای مدیریت شهرستان ها و روسای کارگروه های 14 گانه مدیریت بحران استان خواست برای تعطیلات نوروز آمادگی خود را حفظ نمایند.

به گزارش مدیریت بحران استان ایلام ؛ مهندس کرمی در این نامه آورده است: با توجه به ایام تعطیلات نوروزی و حضور مردم استان در عرصه های طبیعی امکان بروز مخاطرات در این ایام بیش از پیش احتمال می رود که برای پیشگیری از این امر روسای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ها باید آمادگی خود را حفظ نموده و ضمن برگزاری جلسات در سطح شهرستان پیش بینی مخاطرات احتمالی را صورت داده و براساس آن آمادگی پیشگیری از هر گونه حادثه ای را داشته باشند.

این مقام مسئول در همین خصوص گفت: اتخاذ تدابیر لازم در جلسات شورای هماهنگی بحران شهرستان ها ، بسیج امکانات و ماشین آلات و حفظ آمادگی پرسنل عملیاتی از اولویت های مدیریت بحران در ایام نوروز است.

وی ابراز امیدواری کرد : با اجرای کشیک های شبانه روز در سطح شهرستان ها و استان امیدواریم هیچ گونه خطر و حادثه ای در سطح استان رخ ندهد و همچنین در صورت بروز مخاطرات آمادگی لازم در دستگاه ها وجود داشته باشد. 

مدیریت بحران استان ایلام
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پرتال ملی مدیریت بلایای طبیعی می‌باشد.