• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

1397/12/22 چهارشنبهنجار در بازدید از ربات های امدادگر دانشگاه قزوین:
باید از فناوری برای مدیریت بحران استفاده کرد
رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: امروزه مدیریت بحران یک علم محسوب می شود و باید با به کارگیری فناوری و دانش روز بحران ها را مدیریت کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشورشامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از ربات های امدادگر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به خبرنگار ایرنا گفت: بسیاری از امکانات و فناوری های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی می تواند یاریگر مدیریت بحران باشد و لازم است که ارتباط بیشتری با این مجموعه برقرار شود.
وی اضافه کرد: برخی از ربات ها برای مدیریت بحران قابل استفاده نیستند ولی می توان از آنها در سایر دستگاه های اجرایی استفاده کرد.
نجار با بیان اینکه برای استفاده از این ربات ها نیازمند بررسی و کارشناسی علمی هستیم، عنوان کرد: برای دریافت اعتبارات و ساخت این ربات ها باید هماهنگی بین دستگاهی وجود داشته و بررسی های بیشتری در رابطه با کاربرد و ضرورت هریک از آنها صورت گیرد.
وی به دستاوردهای علمی دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه به کارگیری ابزار و دانش روز اشاره کرد و گفت: اگر قرار باشد در حوادث مدیریت خوبی داشته باشیم، باید از این دستاوردهای علمی دانشگاه ها و مراکز علمی استفاده کنیم.
 
عكس هاي مرتبط :

بيشتر
^