• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

اخبار برگزیده

1397/10/21 جمعهنجار در نشست خبری استانداران ادوار ایلام :
چهار میلیارد دلار برای توسعه آبخیزداری در کشور اختصاص یافت
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص چهار میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای طرح های آبخیزداری در کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار شامگاه پنجشنبه در نشست خبری استانداران ادوار ایلام در استاندار ایلام با اشاره به مسئله گرد و غبار در غرب ایران اظهار داشت: 80 درصد منشا آن در خارج از مرزهای کشور و 20 درصد داخلی بوده و همکاری های کشور عراق تاکنون نتیجه بخش نبوده است.
وی تصریح کرد: برای مناطق داخل کشور مطالعات زیادی صورت گرفته و هم اکنون نیز طرح هایی در دست اجراست و این مسئله به محیط زیست واگذار شده است.
رئیس سازمان مدیریت بحران با اشاره به توسعه طرح های آبخیزداری در کشور، یادآور شد: برای توسعه طرح های آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی چهار میلیارد دلار مجوز گرفته شده و این اعتبارات در استان های مختلف توزیع خواهد شد.
نجار با اشاره به اینکه طرح های بسیار خوبی در زمینه آبخیزداری و جنگل کاری در استان ایلام انجام شده است، گفت: پنج هزار میلیارد ریال برای خرید بالگرد در کشور اختصاص یافته و بطور قطع ایلام در اولویت اختصاص بالگرد قرار دارد.
رئیس مجمع استانداران کشور از تشکیل کمیته استانی مجمع استانداران در استان‌های مختلف خبر داد و گفت: تاکنون ۲۵۰ استاندار عضو مجمع استانداران کشور شده‌اند.
نجار اظهار داشت: از ظرفیت‌های استانداران در برگزاری جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم و تسریع در اجرای برنامه‌ها استفاده می‌شود.
 
عكس هاي مرتبط :

^