• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

اخبار برگزیده

1397/10/22 شنبهسخنگوی سازمان مدیریت بحران در گفت و گو با ایرنا
جاده های کوهستانی فردا مه آلوده و لغزنده هستند
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه طبق آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه های هواشناسی فردا یکشنبه بیشتر جاده ها و محورهای کوهستانی در استان های غربی مه آلوده و لغزنده هستند، گفت: رانندگان وسایل نقلیه هنگام تردد در این محورها نکات ایمنی را رعایت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، بهنام سعیدی  در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با اعلام این مطلب، اظهار داشت: سامانه ای بارشی فردا یکشنبه از غرب وارد کشور می شود که با ورود این سامانه ابرهای بارش برف و باران در دامنه های جنوبی البرز مرکزی فعال خواهند شد.
وی ادامه داد: با ورود این سامانه بارشی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، لرستان، چهار محال و بختیاری، ایلام، شمال خوزستان، زنجان، قزوین، البرز و شمال تهران درگیر بارش برف و باران و وزش باد خواهند شد.
معاون پیش بینی و پیشگیری سازمان مدیریت بحران کشور اضافه کرد: همچنین با ورود این سامانه بارشی در استان های واقع در جنوب غرب کشور آبگرفتگی معابر عمومی و بالا آمدن آب رودخانه ها پیش بینی می شود؛ از این رو از هموطنان ساکن در این استان ها در خواست می شود برای کاهش خطرات رعایت نکات ایمنی را در نظر داشته باشند.
سعیدی به تمام هموطنان به ویژه مسافران زمستانی توصیه کرده که هنگام تردد در این مناطق ضمن همراه داشتن تجهیزات زمستانی، احتیاط لازم برای جلوگیری از خسارات احتمالی را به عمل آورند و از تردد و توقف در کنار رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.
سازمان مدیریت بحران کشور یک سازمان هماهنگ ‌کننده، سیاستگذار، هدایت ‌کننده و نظارت‌ کننده بر ایجاد آمادگی و مقابله در مقابل انواع حوادث است.
 
عكس هاي مرتبط :

^