• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

اخبار برگزیده

1397/12/17 جمعه
اخطاریه شماره 110 جمعه مورخ 97/12/17
سازمان هواشناسی اخطاریه 110 را صادر کرد.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، پیرو اخطاریه شماره 109 چهارشنبه مورخ 97/12/15، به اطلاع می رساند به سبب تشدید فعالیت سامانه بارشی طی روز های جمعه و  شنبه  وضع هوای کشور به شرح زیر پیش بینی می شود:
جمعه 97/12/17: از بعدازظهر بارش برف و باران و وزش باد شدید موقتی در برخی نقاط استان های مرکزی، نیمه جنوبی همدان، نیمه شرقی لرستان، ارتفاعات شمال شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، شمال و غرب اصفهان، قم، گیلان، غرب مازندران، تهران، البرز و قزوین.
شنبه 97/12/18: بارش برف و باران و وزش باد شدید موقتی در برخی نقاط استان های یزد، نیمه شمالی اصفهان، غرب قم، نیمه جنوبی سمنان، ارتفاعات کرمان؛ وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی و کیفیت هوا در مناطقی از  هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و یزد.
طی این مدت در جاده های کوهستانی این استان ها لغزندگی جاده ها، کولاک برف و کاهش دید و لغزندگی جاده های کوهستانی، مه آلودگی و کاهش دید رخ خواهد داد. از این رو به هموطنان عزیز، ارگانها و سازمانهای مسئول توصیه می گرددجهت جلوگیری ازخسارات احتمالی تمهیدات لازم را به عمل آورند.

عكس هاي مرتبط :

^