• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

اخبار برگزیده

1397/12/22 چهارشنبهعصر امروز انجام شد؛
افتتاح پایگاه اورژانس هوایی در قزوین
در مراسمی با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور پایگاه جدید اورژانس هوایی کشور در مرکز خدمات هواپیمایی ویژه قزوین افتتاح شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، عصر چهارشنبه در مراسمی با حضور اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور،علی فرخزاد معاون عمرانی ، قدرت الله مهدیخانی مدیرکل مدیریت بحران ، پیمان نامدار رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و شفیعی فرماندار قزوین، پایگاه جدید اورژانس هوایی استان قزوین در محل مرکز خدمات ویژه هواپیمایی کشور افتتاح شد.
پایگاه اورژانس هوایی پیش از این در شهرستان آبیک مستقر بود که به دلیل وجود ریزگرد و شرایط نامساعد جوی معمولاً برخی مأموریت‌ها لغو می‌شد که با اختصاص محل جدید از این پس مأموریت‌های هوایی اورژانس با سرعت بیشتری در استان صورت می‌گیرد و خدمت رسانی هوایی به استان‌های همجوار هم تسهیل می‌شود.
اسماعیل نجار معاون وزیر کشور در مراسم افتتاح محل جدید اورژانس هوایی قزوین اظهار داشت: قزوین به عنوان استان معین با ظرفیت‌هایی که دارد می‌تواند در امدادهای هوایی هم نقش مهمی در نجات جان مصدومان و بیماران ایفا کند و در نجات جان مصدومان مؤثر باشد.
نجار افزود: در آستانه نوروز راه اندازی این پایگاه بسیار ضروری بود و این ظرفیت می‌تواند در مأموریت‌های امداد و نجات در سوانح استان و کشور مورد استفاده مطلوبی قرار گیرد.
 
عكس هاي مرتبط :

^