• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

استانها و کارگروه ها

1397/12/22 چهارشنبه
سیلاب ۳۳۶ میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان خسارت وارد کرد
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت:جاری شدن سیلاب ۳۳۶ میلیارد تومان به بخش‌های زیربنایی، کشاورزی و واحد‌های مسکونی این استان خسارت وارد کرده است.
سیلاب ۳۳۶ میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان خسارت وارد کردبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، عبدالرحمن شهنوازی مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: بعد از کاهش شدید بارندگی‌ها در چند سال گذشته که سیستان و بلوچستان به عنوان کم بارش‌ترین استان کشور معرفی شده بود از نیمه دوم بهمن تاکنون هفت سامانه بارشی در این استان ضمن خوشحالی مردم خساراتی را نیز به همراه داشت.
 
وی ادامه داد: بیشترین خسارات وارده از ۱۸ تا ۱۹ اسفند در سیستان و بلوچستان با ۲۷۷ میلیارد تومان به امور زیربنایی، ۴۸ میلیارد تومان به بخش کشاورزی و ۱۱ میلیارد تومان به واحد‌های مسکونی گزارش شد.
 
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان بسته شدن ۲ مسیر براثر سیلاب و بارش برف و تعطیلی مدارس را از جمله مشکلات به وجود آمده ناشی از سیلاب اخیر برای مردم این استان ذکر کرد.
 
وی خاطر نشان کرد: با توجه به گزارش اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان مبنی بر تداوم بارندگی‌ها در نوروز تمامی دستگاه‌های امدادی در آماده باش هستند تا در کمترین زمان ممکن خدمات را به هموطنان ارائه دهند.
 
عكس هاي مرتبط :

^